pobieranie z yt

Co możesz mieć z YouTube?

YouTube jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Internecie. Szacuje się, że w każdej minucie przybywa tutaj nawet kilkaset godzin nowych materiałów. Co można tu znaleźć? Filmy fabularne, dokumenty, muzykę, poradniki, podcasty oraz efekty działań różnych youtuberów. To wszystko sprawia, że codziennie miejsce to odwiedzają miliony internautów.

Czy jednak materiały dostępne dzięki YouTube, można nie tylko obejrzeć lub odsłuchać, ale też jakoś pobrać i przechowywać w swoim prywatnym archiwum do własnego użytku?

Pobieranie treści z YouTube jest jak najbardziej możliwe i nie jest to trudne.

Jak się do tego zabrać?

W tym celu mogą służyć np. programy lub aplikacje, które trzeba zainstalować na telefonie, tablecie lub komputerze. Mają one przeważnie darmowy charakter, choć mogą też posiadać wersję pro – płatną, pozwalającą np. na konwersję pobieranych materiałów do innych formatów audio lub video.

Podobne działanie mają jednak także strony on-line – w tym przypadku nie trzeba nic dodatkowego instalować, a stronę można zamknąć zaraz po pobraniu pożądanego materiału. Zdarza się też, że dana strona umożliwia zarówno pobór filmów i piosenek z YT, ale też zainstalowanie dodatku do przeglądarki, który jeszcze bardziej skróci czynność pobierania.

Wszystko da się pobrać?

Pliki na YouTube mają formę video. Niezależnie od tego, czy jest to film fabularny, czy pokazane zdjęcia, którym towarzyszy tło muzyczne albo podcast mówiony, czy piosenka. Przekazowi audio towarzyszy albo obraz ruchomy albo zdjęcia, czy inna nieruchoma grafika.

Jeśli chodzi o pobieranie filmów z YouTube, wystarczy skopiować adres www konkretnego filmu i wkleić go w odpowiednie pole programu albo strony on-line i kliknąć “pobierz” lub “zapisz”. W niektórych przypadkach można wybrać konkretny format video, jak np. .avi albo lepszą lub gorszą jakość zapisu. Ma to wpływ nie tylko na późniejszą jakość filmu, ale też na wielkość pobranego pliku, a co za tym idzie, i na czas jego pobierania, Pobieranie filmów z YouTube jest więc zupełnie proste.

A co, jeśli chodzi tylko o dźwięk?

Zdarza się, że ktoś jest zainteresowany jedynie ścieżką dźwiękową albo piosenką bez teledysku. Jeśli chodzi o pobieranie piosenek z YouTube, warto znaleźć program lub stronę do pobierania, która:

  • wyraźnie służy przede wszystkim pobieraniu audio z YT
  • albo daje możliwość zapisu jakiegokolwiek materiału w formacie audio, jak choćby popularne MP3. Wtedy, nawet jeśli piosence towarzyszył teledysk, na dysku zostanie zapisany jedynie dźwięk, czyli sama piosenka.

Pobieranie piosenek z YouTube jest więc tak samo proste, jak pobieranie filmów.

Najnowsze

uprawnienia elektryka

Uprawnienia Elektryka: Kompletny Przewodnik

Elektryk jest kluczowym zawodem w dzisiejszym świecie, a prawidłowe kwalifikacje i uprawnienia są niezbędne do wykonywania tej roli. W poniższym artykule zbadamy różne aspekty tych uprawnień, aby pomóc Ci zrozumieć, co jest wymagane, aby pracować jako elektryk. Rodzaje uprawnień elektryka W Polsce uprawnienia elektryka są klasyfikowane na różne typy i grupy, dostosowane do różnych poziomów […]

uprawnienia cieplne sep

Gdzie można szukać zatrudnienia z uprawnieniami cieplnymi SEP G2?

Otrzymanie certyfikatu uprawnień cieplnych SEP G2 jest dla wielu osób krokiem ku zatrudnieniu w tej dziedzinie. Uprawnienia te gwarantują wykwalifikowaną pracę w instalacjach, montażu i naprawie urządzeń cieplnych w gospodarstwie domowym i przedsiębiorstwach. Wykwalifikowany pracownik może uzyskać dostęp do szerokiego zakresu zatrudnienia, od instalatora do inspektora. Znalezienie odpowiedniego zatrudnienia z uprawnieniami cieplnymi SEP G2 może […]