uchwyt do telefonu iottie

Oryginalny uchwyt iottie – co warto wiedzieć?

Wysokiej klasy uchwyt iottie jest niezbędnym wyposażeniem w każdym samochodzie. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej kierowców przekonuje się do montażu tego gadżetu w swoim aucie. Nowoczesne smartfony jak powszechnie wiadomo nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też tym bardziej warto zadbać o to, aby podczas jazdy samochodem były one bezpieczne.

Uchwyty samochodowe dla wymagających

Oryginalny iottie uchwyt może pochwalić się szerokimi możliwościami jeżeli chodzi o regulację, dzięki czemu pasować będzie do wielu modeli telefonów komórkowych. Uchwyty samochodowe są bardzo poręczne, a co najważniejsze można je ustawić pod optymalnym kątem tak, aby zaspokoiły oczekiwania każdego kierowcy.

Dla kogo?

Profesjonalny uchwyt iottie jest doskonałym wyborem przede wszystkim dla tych kierowców, którzy bardzo często korzystają z nawigacji. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy nowoczesny smartfon umożliwia skorzystanie z map elektronicznych. Uchwyt można zamontować nie tylko na desce rozdzielczej, ale również na przedniej szybie za pomocą przyssawki. Oryginalny iottie uchwyt może okazać się także doskonałym pomysłem na udany prezent dla miłośnika motoryzacji.

iOttie Easy Touch – co trzeba wiedzieć?

iOttie Easy Touch to nowoczesny uchwyt samochodowy z ładowarką bezprzewodową. W dzisiejszych czasach zmorą posiadaczy urządzeń mobilnych są oczywiście baterie, które błyskawicznie się rozładowują. Dzięki uchwytowi iottie, można liczyć nie tylko na doskonałe podtrzymanie sprzętu podczas jazdy, ale również na dodatkowe dostarczanie cennej energii. Cewka ładująca spełnia standardy Qi, dzięki czemu można błyskawicznie naładować wiele nowoczesnych smartfonów. Jest to idealny wybór dla kierowców, którzy bardzo często zapominają o naładowaniu komórki w nocy.

Jakie parametry?

Nowoczesny uchwyt iottie pozwala na bezproblemowy montaż telefonów o szerokości 58,5 – 94,5 mm, dzięki czemu można zamontować urządzenia z bardzo dużym ekranem. Na szczególną uwagę zasługuje wysuwane teleskopowe ramię i regulacja na dwóch zawiasach. Po uchwyty marki iottie powinny w pierwszej kolejności sięgnąć właściciele nowych iPhone’ów, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstwa bezprzewodowego ładowania.

Uchwyty rowerowe

Marka iottie może pochwalić się nie tylko fantastycznymi uchwytami dla kierowców, ale również rewelacyjnymi uchwytami dla miłośników jednośladów. Godny polecenia jest przede wszystkim model iOttie Active Edge, który znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy. Uchwyt iOttie Active Edge można zamontować także na skuterze lub kosiarce.

Najnowsze

uprawnienia elektryka

Uprawnienia Elektryka: Kompletny Przewodnik

Elektryk jest kluczowym zawodem w dzisiejszym świecie, a prawidłowe kwalifikacje i uprawnienia są niezbędne do wykonywania tej roli. W poniższym artykule zbadamy różne aspekty tych uprawnień, aby pomóc Ci zrozumieć, co jest wymagane, aby pracować jako elektryk. Rodzaje uprawnień elektryka W Polsce uprawnienia elektryka są klasyfikowane na różne typy i grupy, dostosowane do różnych poziomów […]

uprawnienia cieplne sep

Gdzie można szukać zatrudnienia z uprawnieniami cieplnymi SEP G2?

Otrzymanie certyfikatu uprawnień cieplnych SEP G2 jest dla wielu osób krokiem ku zatrudnieniu w tej dziedzinie. Uprawnienia te gwarantują wykwalifikowaną pracę w instalacjach, montażu i naprawie urządzeń cieplnych w gospodarstwie domowym i przedsiębiorstwach. Wykwalifikowany pracownik może uzyskać dostęp do szerokiego zakresu zatrudnienia, od instalatora do inspektora. Znalezienie odpowiedniego zatrudnienia z uprawnieniami cieplnymi SEP G2 może […]